Zespoły


gornik-logo

 

Górnik Zabrze – zabrzański klub piłki ręcznej. W latach świetności, jako Pogoń Zabrze dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzów Polski – w roku 1989 i 1990. Obecnie prowadzi tylko sekcję męską pod nazwą Górnik Zabrze.

http://handballzabrze.pl/

 

 


azotylogo

Azoty-Puławy –  klub piłki ręcznej powstały w 2003, poprzez wydzielenie z klubu Wisła Puławy. Klub prowadzi I zespół, a także zespoły juniorów starszych i młodszych. I zespół występuje w ekstraklasie.

http://www.azoty-pulawy.pl/

 

 


mks-logo

Zagłębie Lubin,

zaglebie.lubin.pl/

 

 

 


logo wisłą
           

 

SPR Wisła Płock         

 

 

 

 


HERB MKS 1MKS Kalisz MKS PWSZ „Szczypiorno” Kalisz (pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy PWSZ „Szczypiorno” Kalisz) — polski klub piłki ręcznej mężczyzn z siedzibą w Kaliszu. Założony przez grupę pasjonatów, tej dyscypliny, w 2007 roku. Drużyna seniorów PWSZ Szczypiorno Kalisz, w 2017 MKS Kalisz awansował do PGNiG Superligi Mężczyzn. Klub posiada również drużynę juniorów i młodzików występujące w okręgu Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej.

 

 

 

 


logo-gora        

 

                MMTS Kwidzyn Miejsko-Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe w Kwidzynie – polski męski klub piłki ręcznej, założony w 1998 w Kwidzynie. Wicemistrz Polski i finalista Challenge Cup w sezonie 2009/2010. Od 2000 nieprzerwanie występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

 

 

 


indeks

 

VIVE KIELCE

 

 

 


logo

 

         Motor Zaporoże

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress